Wernisaż pokonkursowej wystawy 19. Międzynarodowego Konkursu Cyfrowej Fotokreacji Cyberfoto 2016

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza na otwarcie pokonkursowej wystawy fotografii 19. Międzynarodowego Konkursu Cyfrowej Fotokreacji Cyberfoto 2016. Wernisaż odbędzie się 29 kwietnia o godz. 18.00.
image

Uczestnicy wernisażu będą mogli wysłuchać wykładu przewodniczącego jury konkursu - Krzysztofa Jureckiego, krytyka i historyka fotografii, członka honorowego ZPAF, wykładowcy WSSiP w Łodzi, pt. „Analogowy czy cyfrowy? Świat Zdzisława Beksińskiego w fotografii, malarstwie i grafice”

 

Lista autorów zakwalifikowanych do wystawy:

 

1. Paulina Stasik (Kańczuga) „Relikwiarz”

2. Marta Wapiennik (Kraków) „Modele”

3. Andrzej Jerzy Orłowski (Sopot) „Tryptyk z bursztynem”

4. Piotr Kosiński (Łódź) „Kuszenie”, „Dezintegracja”

5. Hanna Rojda (Poznań) „Drzewa”

6. Magdalena Samborska (Pabianice) „Miss sztuki polskiej”

7. Ewa Sierokosz (Sandomierz) „W lustrze”, „Podwójna tożsamość”

8. Aurelia Pachołek (Kraków) „Przeniesienie”

9. Izabela Łazarczyk-Kaczmarek (Kielce) „Drzewa 1, 2, 3”

10. Elżbieta Waszczuk (Kołobrzeg) „Apocaliptyka”

11. Małgorzata Kozakowska (Częstochowa) „Szklana wizja”

12. Maciej Pułkownik (Częstochowa) „Miłość ojczyzny naszym prawem”

13. Izabela Muszczynko (Suwałki) „Przestrzeń prywatna”

14. Marek Zambrzycki (Rumia) „Modernista”

15. Leonid Goldin (Izrael) „Moon calendar”, „Amplification”

16. Anna Kowalczyk (Warszawa) „Kreacja”

17. Edward Jastrzębski (Grudziądz) „Wspomnienie”

18. Krzysztof Zając (Kielce) „Spowiedź”

19. Ewelina Dziewońska (Częstochowa) „Kalejdoskop”

20. Lidia Misztal (Gdańsk) „Exodus I C”

21. Dominika Koszowska (Katowice) „Relacje intymne”

22. Izabela Retkowska (Toruń) „Constant”

23. Małgorzata Arciszewska (Częstochowa) „Creep me”

24. Klaudia Pierzchała (Tychy) „Siła dualizmu”

25. Mateusz Turek (Kraków) „Hybrydy”

26. Piotr Zabłocki (Gdańsk) „Conscientia”

27. Żaneta Wojtała (Częstochowa) „Dehumanizacja”, „Kompilacja”,

„Monument”, „Emitorium”

28. Monika Łuczak (Gorzów Wlkp). „Człowiek z szuflady”

29. Marzena Kolarz (Kraków) „Bestiariusz”, „W naturze”

30. Tadeusz Dudziński (Łódź) „Ziemia”, „Powietrze”, „Woda”

31. Eugeniusz Nurzyński (Gdańsk) „Neogotyk”

32. Judyta Bernaś (Będzin) „Jednia 7, 10, 13”

33. Anna66 Andrzejewska (Będzin) „Who Am I”

34. Kama Rosińska (Warszawa) „Dancer Grey”, „Dancer Heart”, „Dancer Green”, „Dancer Bones”

35. Jolanta Krawiec (Bydgoszcz) „Idunamoye Królowa Ryb”, „Jamasumi Królowa Węży”,

„Siguntara Królowa Ważek”

36. Jacek Szczerbaniewicz (Jelenia Góra) „Uczta”

37. Franciszek Kluczyński (Łódź) „Sen krzepi”

38. Marcelo Zammenhoff (Łódź) „Miasto”





komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz

miejsca kultury

Facebook