Największy pozamuzyczny atut festiwalu – lokalizacja, w tym roku jest jeszcze wyraźniejszy. Koncerty odbywać się będą bowiem również w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, leżącymi w najbliższym otoczeniu Muzeum Śląskiego i wraz z nim tworzącymi Strefę Kultury.
program:
20 sierpnia (czwartek)
sala NOSPR
godz. 19.30 Apparat
21 sierpnia (piątek)
Muzeum Śląskie
Main Stage
godz. 18.00 | Kate Tempest
godz. 20.00 | Fatima & The Eglo Live Band
godz. 22.00 | Nils Frahm
godz. 00.00 | Tyler The Creator
Littlebig Stage / Tent Stage
godz. 17.00 | Mary Komasa
godz. 19.00 | Vessels
godz. 21.00 | Eskmo
godz. 23.00 | Dopplereffekt
godz. 1.00 | Autechre
godz. 3.00 | Objekt
godz. 5.00 | Ellen Allien
Red Bull Music Academy
godz. 20.00 | Naphta
godz. 21.00 | Małe Miasta
godz. 22.00 | Daniel Drumz / Mr Krime
godz. 23.00 | HV/NOON
godz. 00.00 | Alo Wala
godz. 1.00 | Ty
godz. 2.00 | c.h.district
godz. 3.00 | Sherwood & Pinch
Amfiteatr NOSPR
godz. 20.00 | Cosovel
godz. 22.00 | Taco Hemingway
Carbon Central
godz. 20.00 | Polly Týkk aka Karolina Karnacewicz
godz. 21.00 | Sister Body
godz. 22.00 | Jacques Kustod
godz. 23.00 | Souvenir de Tanger
godz. 00.00 | Krojc
godz. 1.00 | Ventolin
godz. 2.00 | GAAP KVLT
godz. 3.00 | Rhythm Baboon
22 sierpnia (sobota)
Muzeum Śląskie
Main Stage
godz. 18.00 | Tribute To Maceo Wyro
godz. 20.00 | Rhye
godz. 22.00 | Kwabs
godz. 00.00 | Jamie Woon
Littlebig Stage / Tent Stage
godz. 17.00 | Julia Marcell
godz. 19.00 | KRÓL
godz. 21.00 | Natalia Przybysz
godz. 23.00 | Ghostpoet
godz. 1.00 | The Juan MacLean
godz. 2.00 | Dels
godz. 3.00 | Kiasmos
godz. 4.00 | Rubber dots
Red Bull Music Academy
godz. 20.00 | We draw A
godz. 21.00 | Rysy
godz. 22.00 | Klaves
godz. 23.00 | Funkstörung
godz. 00.00 | Die Vögel
godz. 1.00 | DJ Koze
godz. 3.30 | Robag Wruhme
Amfiteatr NOSPR
godz. 18.00 | Kwartet kontrabasowy
godz. 20.00 | Kwintet dęty
Carbon Central
godz. 20.00 | Palmovka
godz. 21.00 | Mikołaj Tkacz aka Wszystko
godz. 22.00 | Amen Tma
godz. 23.00 | Silf
godz. 00.00 | Syny
godz. 1.00 | Synus0006
godz. 2.00 | John Lake
godz. 3.00 | Urbanfailure
23 sierpnia (sobota)
sala NOSPR
godz. 19.30 | Jeff Mills & Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach
Jazz Club Hipnoza
godz. 22.00 | Grandbrothers, Benito & Ros
komentarze
dodaj komentarzSzkoda że nikt nie pomyślał o mieszkańcach miasta którzy całą noc muszą znosić tę hałasy nieprzerwanie do 6 rano