Musicalowe Kino w Bibliotece – na początek 2019 roku!

Muzyka, światła, taniec, zabawa – karnawał! Kino w Bibliotece zaprasza na szalone środy z najsłynniejszymi musicalami w historii kina! Olśniewające love story, porywające rytmy piosenek nuconych na całym świecie, kultowe choreografie, a w rolach głównych najjaśniejsze gwiazdy Hollywood. Gwarantujemy, że nieruchome siedzenie w fotelu będzie wręcz niemożliwe. Zapraszamy do wspólnej zabawy! 
image

Musical w reżyserii Phyllidy Lloyd, będący ekranizacją spektaklu muzycznego, którego fabuła opiera się na piosenkach szwedzkiego zespołu ABBA. W rolach głównych: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth.

 

Mieszkająca na greckiej wyspie Sophie niedługo ma wyjść za mąż. Jednak zanim nadejdzie najważniejszy dzień w jej życiu postanawia odnaleźć swojego biologicznego ojca. Jest tylko jeden problem… nie ma pojęcia kto nim jest. Kiedy wpada jej w ręce pamiętnik matki, dziewczyna odkrywa, że poszukiwanym rodzicem może być jeden z trzech byłych kochanków rozrywkowej mamuśki. W tajemnicy przed mamą Sophie zaprasza wszystkich trzech mężczyzn na swój ślub. Usiłuje utrzymać ich przyjazd w tajemnicy, ale wkrótce cała sprawa wychodzi na jaw i zaczyna się zabawa!

 

Seanse odbywać się będą w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11, w środy – 2, 9, 16, 23, 30 stycznia i 6, 13, 20, 27 lutego 2019 o godz. 18.00 – łącznie czeka nas dziewięć pokazów filmowych pełnych muzyki i tańca.

 

Wejście do auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz