„Na dnie”. Wkrótce w Teatrze Zagłębia

Zapraszamy widza do studia „Zaczadzonych” – reality show o miłości, którego bohaterowie walczą o swoją godność i podmiotowość w obliczu warunków skrajnego ubóstwa. Emocje są na sprzedaż, ale czy na pewno wiemy, za co tak naprawdę płacimy? I czy stać nas na sponsorowanie cudzego gniewu naszym współczuciem? Premiera odbędzie się 22 kwietnia.
image

Niewielkie miasto w południowej Polsce. Właśnie tutaj pół roku temu nasi uczestnicy rozpoczęli walkę o przetrwanie. Specjalnie dla was, w serii wymagających castingów wyselekcjonowaliśmy najbiedniejszych i najbardziej rozczarowanych reprezentantów prawdziwego społecznego marginesu. Na Dnie, w odseparowanym od świata zewnętrznego Azylu zdani są wyłącznie na siebie. Przez dwanaście miesięcy mają dowieść umiejętności radzenia sobie w ekstremalnej sytuacji życia, na granicy ubóstwa. Jak żyją? Co mają do powiedzenia? W ilu jeszcze tli się odwaga i chęć życia? Miliony przyglądają się ich zmaganiom. Walczą o pół miliona złotych, citroena berlingo i szansę na lepsze życie. Oto ich historia. Oto „Zaczadzeni”.

 

Na Dnie jest opowieścią o ludziach z marginesu. Rozczarowanie rzeczywistością, która nie zmieściła się w głównym nurcie kapitalistycznej historii sukcesu ma szansę stać się wartościowym towarem koncernów medialnych.

 

Maksym Gorki - „Na dnie”
Paweł Świątek - reżyseria
Patrycja Kowańska - dramaturgia
Marcin Chlanda - scenografia
Karolina Mazur - kostiumy


Obsada
Agnieszka Bałaga - Okońska
Maria Bieńkowska
Agnieszka Bieńkowska 
Beata Deutschman
Edyta Ostojak 
Małgorzata Saniak
Michał Bałaga
Aleksander Blitek 
Kamil Bochniak
Krzysztof Korzeniowski
Grzegorz Kwas 
Wojciech Leśniak 
Tomasz Muszyński 
Andrzej Rozmus
Andrzej Śleziak 
Sebastian Węgrzyn 
Piotr Zawadzki

Małgorzata Saniak - asystentka reżysera
Katarzyna Giżyńska - inspicjentka
Ewa Żurawiecka - suflerka

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz