Warsztaty taneczne z Luciano di Natale

Trzydniowe warsztaty taneczne z Luciano di Natale dla osób średniozaawansowanych odbędą się od 27 do 29 stycznia w Tarnogórskim Centrum Kultury.
image

Są tancerze, u których perfekcyjna technika łączy się ze wspaniałą osobowością. Jednym z takich właśnie tancerzy, pedagogów, choreografów jest Luciano di Natale, pochodzący z Włoch.

 

Jego żywioł to przede wszystkim jazz i contemporary, w których dostrzec można inspiracje z innych technik, jak np. latino czy flamenco. Od lat możemy podziwiać go w spektaklach i musicalach, gdzie występuje głównie jako solista. Tworzy także własne choreografie, np. do musicali „Why Not” i „Nuances”. Prowadzi warsztaty na całym świecie: we Francji, Szwajcarii, Finlandii, Rumunii, Włoszech i w Japonii, a także w Polsce.

 

Koszt warsztatów to 100 zł, informacji udziela oraz zapisy prowadzi pod nr. tel.: 605-678-298 Justyna Michalska.

komentarze

dodaj komentarz
ZOFIA 31.01.2014, godz. 14.03

UŚMIECH I PEŁNA EUFORIA NA TWARZY CÓRKI PO ZAJĘCIACH MÓWIŁY SAME ZA SIEBIE . DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA I MIŁĄ ATMOSFERĘ .POZDRAWIAMY PANIĄ MICHALSKĄ:0

Zofia i Daria 31.01.2014, godz. 13.58

UŚMIECH I PEŁNA EUFORIA NA TWARZY CÓRKI PO SKOŃCZONYCH ZAJĘCIACH MÓWIŁY WSZYSTKO:):). DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA ,ORAZ WSPANIAŁA ATMOSFERĘ .WRAŻENIA NIEZAPOMNIANE... POZDRAWIAMY PANIĄ MICHALSKĄ:):) WARSZTATY 27.01-29.01 TCK

dodaj komentarz