Tychy Press Photo 2018

10 marca w w Pasażu Kultury Andromeda odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu Tychy Press Photo 2018, pokazy zdjęć ubiegłorocznych laureatów i Chrisa Niedenthala, wernisaż jego wystawy „Sportografia” i otwarcie wystawy pokonkursowej.
image Moskwa, 1984 © Chris Niedenthal, materiały organizatora

Gościem specjalnym Tychy Press Photo 2018 będzie Chris Niedenthal. Zdjęcia jednego z najbardziej znanych polskich fotografów zobaczymy w sobotę, 10 marca, w trakcie pokazu w podziemiach Pasażu Kultury Andromeda i na wystawie „Sportografia” w galerii „Obok”. Wcześniej ogłoszone zostaną wyniki konkursu i wręczone nagrody. Impreza rozpocznie się w podziemiach Andromedy o godz. 17.00. Wystawę pokonkursową będzie można obejrzeć w dolnym holu Andromedy. Wystawa Chrisa Niedenthala potrwa do 30 marca a wystawę pokonkursową będzie można zwiedzać do 10 kwietnia.

 

Tychy Press Photo to konkurs i wystawa fotografii prasowej. Inspiracją dla tyskiej imprezy był słynny, organizowany już od ponad pół wieku, międzynarodowy konkurs World Press Photo. Początkowo impreza miała charakter przeglądu, ale od 2004 roku stała się konkursem, z nagrodami pieniężnymi.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz