„Tre Voci – Herosi”

„Tre Voci – Herosi” – to wielkie muzyczne show, podczas którego tenorzy z Tre Voci wejdą w bohaterskie starcie z przebojami muzyki popularnej od motywów rodem ze szklanego ekranu po nieśmiertelne szlagiery.
image

W koncercie tym bowiem będzie można usłyszeć między innymi „The Show Must Go On”, „Feeling Good”, „My Way” i wiele innych. W heroicznym starciu Tre Voci będzie towarzyszyć w autorskich aranżacjach wyjątkowy skład instrumentalny pod kierownictwem Darka Tarczewskiego.

 

Tre Voci to pierwszy i jedyny w Polsce zespół „crossoverowy” złożony z oklaskiwanych na całym świecie tenorów. Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj są artystami nowej generacji: trzy indywidualności, trzy zróżnicowane, wspaniałe głosy tenorowe. Młodzi i utalentowani, obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru – w swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Gościli na światowych scenach, m.in. w Chicago, Toronto, Vancouver, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie czy zachwycali słuchaczy w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz