Beskidy w moim obiektywie

W ramach Inicjatywy Promowania Beskidów, która obecnie polega na regularnej trasie i trwa już prawie rok został uruchomiony konkurs dla miłośników Beskidów pt. „Beskidy w moim obiektywie”. Prosimy o zamieszczenie na Waszym Portalu następującej wiadomości:

W ramach Inicjatywy Promowania Beskidów organizujemy konkurs fotograficzny ze zdjęciami ukazującymi piękno tego regionu kraju. Konkurs skierowany jest do fotografów amatorów bez względu na wiek i stopień znajomości Beskidów. W myśl zasady „wszyscy mają równe szanse” w konkursie mogą brać udział osoby, które nie są związane zawodowo z wykonywaniem zdjęć oraz nie posiadają w tym kierunku stosownego wykształcenia. Ideą Inicjatywy Promowania Beskidów jest pokazywanie tych Gór w ciekawy i całkowicie dowolny sposób, dlatego zdjęcia muszą być ściśle związane z Beskidami, tzn. góry, przyroda czy też architektura regionalna oraz powinny zachęcać do odwiedzenia Beskidów. Ponieważ konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla amatorów dlatego zdjęcia nie mogą być retuszowane, poddane komputerowej obróbce lub w inny sposób ulepszane. Każdy kto wędrował po Beskidzkich szlakach wielokrotnie był zaskakiwany urodą krajobrazów, niesamowitym pięknem przyrody oraz trafiał na takie sytuacje, które utrwalone w kadrze okazały się unikalne ze względu na urodę, nietypowość lub wyjątkowo ciekawe ujęcie. Na takie zdjęcia właśnie czekamy, które nie upiększają, nie udziwniają, a pokazują wyłącznie prawdziwe oblicze Beskidów!


Organizatorzy konkursu i Inicjatywy Promowania BeskidówWięcej szczegółów o konkursie na http://www.konkursfoto.beskidy.pl.