Konkurs fotograficzny „Wypisz-wymaluj”

image
Weź aparat, zrób zdjęcie ilustrujące Twoje więzi z mamą i pochwal się nim na profesjonalnej wystawie. Trwa konkurs „Wypisz-wymaluj”, dzięki któremu małe i duże dzieci mogą zaprezentować to, co łączy je z matkami. Zdjęcia należy przesyłać do 19 kwietnia.

To może być doskonały prezent na Dzień Matki lub wyjątkowe wspólne przeżycie. Bytomianie, bytomianki i ich mamy mają szansę zostać bohaterami profesjonalnej wystawy fotografii, a jednocześnie autorami prezentowanych prac. Wystarczy, że do 19 kwietnia prześlą na adres konkurs@agorabytom.pl zdjęcie ilustrujące wspólne relacje między matką a dzieckiem.

 

Forma zdjęć jest dowolna. By uczestniczyć w konkursie „Wypisz – wymaluj”, do fotografii należy dołączyć swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Prace muszą mieć rozdzielczość minimum 10 megapikseli, a ich dłuższy bok nie może być krótszy niż 5 tys. pikseli. Specjalne jury wybierze 29 prac, które zostają zaprezentowane na wystawie w Galerii na Poziomie w Agorze Bytom. Jedno zdjęcie zostanie wyłonione podczas głosowania na fanpage’u Faceboook Agory Bytom. Laureaci otrzymają pamiątkowe wydruki zdjęć oraz bony zniżkowe Priority Room. Wernisaż wystawy odbędzie się 30 czerwca 2015 roku.