Gra miejska „Trans press 2013”

Lubisz szaloną zabawę i masz poczucie humoru? Zagraj w „dziennikarską” grę miejską 15 czerwca w Bielsku-Białej.
image fot. materiały prasowe organizatora

Do udziału w zabawie o polsko-słowackim pograniczu organizatorzy zapraszają 2-3-osobowe drużyny graczy w wieku od 10 do 100 lat. Uczestnicy wcielą się w role dziennikarzy i redaktorów fikcyjnego „Kuriera Transgranicznego”. O godz. 10.00 wyposażeni w legitymacje prasowe, mapę, skromny budżet i próbny wydruk pierwszego numeru „Kuriera” wyruszą z Rynku w delegację po centrum miasta, by odnaleźć brakujące informacje.

 

Cyfryzacja w praktyce, ostra jazda po Tatrach i eksperymentalne sposoby oczyszczania wody - to tylko niektóre spośród 40 zadań, jakie czekają uczestników pięciogodzinnej rozgrywki. Dodatkowe zadania gracze dostaną SMS-em. Drużyny będą musiały opracować własną strategię gry - dokąd iść i jakie zadania wybrać. Zamiast punktów za wykonane zadania będą zarabiać lub tracić eurozłote- wspólną walutę transgraniczną, stworzoną na potrzeby rozgrywki. Zysk zależeć będzie od refleksu i pomysłowości drużyny, przyda się też odrobina wiedzy o regionie oraz zwykłe szczęście. Wygra zespół, który zdobędzie najwięcej eurozłotych w najkrótszym czasie.

 

Na najlepszych czekają tablety Lark Freeme 70.6 7’’, kolejne drużyny otrzymają odtwarzacze mp4 Phillips, słuchawki stereo Sennheiser oraz gadżety i upominki. Wszyscy gracze zabiorą ze sobą drobne polsko-słowackie pamiątki i… świetne wspomnienia.

 

To trzecia z pięciu czerwcowych gier miejskich organizowanych w miastach Polski (Rzeszów, Nowy Sącz, Bielsko-Biała) i Słowacji (Żylina, Preszów) przez Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013.

 

Zgłoszenia drużyn należy przesłać na adres graPLSK_bielskobiala@agora.pl, podając imiona i nazwiska graczy, ich wiek i numer telefonu komórkowego zespołu.

 

Termin do 12 czerwca włącznie! Szczegóły zabawy organizatorzy prześlą zarejestrowanym drużynom przed jej rozpoczęciem. Regulamin gry jest dostępny na stronie www.facebook.com/ProgramPLSK oraz na stronie programu www.plsk.eu.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz