11. Sosnowieckie Dni Literatury: Warsztaty z kwartalnikiem literackim „FA-art”

image
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza do udziału w kolejnej edycji warsztatów literackich przygotowanych w ramach 11. Sosnowieckich Dni Literatury – w tym roku w nowej formie.

Zajęcia przygotowane wraz z katowickim czasopismem adresowane są do piszących i chcących pisać: uczniów (od 16 lat), studentów oraz wszystkich dorosłych, zainteresowanych praktyczną stroną literatury.

 

W tej edycji imprezy zaproszono do współpracy redaktora naczelnego kwartalnika literackiego „FA-art” – Konrada C. Kędera, specjalistę, który podzieli się swoją pasją i doświadczeniem z amatorami zainteresowanymi rozwijaniem swego talentu. Tegoroczne zajęcia będą miały  wyraźnie praktyczny charakter, potrwają 3 dni i odbędą się w dniach 11–13 maja 2015 w Sali szkoleniowej Biblioteki Głównej MBP w Sosnowcu przy ul. Kościelnej 11. Początek spotkań o godz. 18.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Kandydatów prosimy o przesłanie wypełnionego zgłoszenia na adres promocja@biblioteka.sosnowiec.pl do 7 maja 2015. Formularz zgłoszeniowy do pobrania na: www.biblioteka.sosnowiec.pl.

 

Uczestnicy, którzy wezmą udział we wszystkich trzech spotkaniach otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w projekcie.

 

Liczba miejsc ograniczona. Informacja telefoniczna w Dziale Promocji MBP pod nr tel. 32-266-43-76.

 

program warsztatów:

11 maja 2015 (poniedziałek) – Recenzenci i krytycy

12 maja 2015 (wtorek) – Prozaicy i poeci

13 maja 2015 (środa) – Muzyka i literatura

 

 Facebook

miejsca kultury