Konkurs poetycki „Kropla mej duszy”

image
GOK w Suszcu zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w kolejnej edycji wojewódzkiego Konkursu Poezji Twórczości Własnej „Kropla Mej Duszy – odcienie miłości”.

Konkurs Poezji Twórczości Własnej organizowany jest z myślą o rozwijaniu twórczości poetyckiej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych województwa śląskiego, a także w celu pobudzaniu zamiłowania do poezji jako dziedziny sztuki. Poprzez zorganizowanie tego typu konkursu organizatorzy pragną zachęcić młodych (i nie tylko) do odkrywania siebie oraz postrzegania otaczającego ich świata i ludzi w szerszym, bardziej emocjonalnym kontekście.


Konkurs jest otwarty, adresowany do dzieci od 10 roku życia, młodzieży, a także do osób dorosłych, zamieszkałych na terenie województwa śląskiego. Trwa od 2 lutego 2015 roku i do 13 marca 2015 roku. W tym terminie należy dostarczyć prace do organizatora.


Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie www.kulturasuszec.pl.


Uroczyste rozwiązanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas koncertu zespołu „Domowe Melodie” w dniu 20 marca 2015, o godz. 19.00.