4. Pojedynek Rocka – eliminacje

image
Pojedynek Rocka to cykliczny konkurs muzyczny organizowany przez studentów UŚ w Cieszynie we współpracy z miastem Cieszyn oraz COK Domem Narodowym, którzy zapraszają do wzięcia udziału w jego czwartej edycji.

Na czyje zgłoszenia czekają organizatorzy?
Pojedynek Rocka skierowany jest do amatorskich zespołów grających szeroko pojętą muzykę rockową, nie posiadających umowy z żadną wytwórnią płytową oraz profesjonalnego wydawnictwa fonograficznego.

Jak zgłosić się do kolejnej edycji?
Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca 2015. Aby zgłosić zespół do udziału w czwartej edycji Pojedynku Rocka należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie wysłać go drogą mailową na: pojedynekrocka@gmail.com.

Daty i miejsce konkursu:
Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń organizatorzy wybiorą zespoły, które zagrają podczas eliminacji – 15 i 29 kwietnia w Klubie Studenckim Panopticum w Cieszynie. Finał wraz z występem gościa specjalnego odbędzie się 14 maja 2015 podczas pierwszego dnia juwenaliów Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

Nagrody i sponsorzy nagród
W czasie trwania eliminacji i finału decyzje wiążące podejmuje jury powołane przez organizatorów, w składzie którego zasiądą osoby związane ze światem kultury i muzyki oraz przedstawiciele fundatorów nagród konkursu. Główną nagrodą dla najlepszego zespołu 4. Pojedynku Rocka będzie możliwość zrealizowania teledysku w gliwickim Rockfilms. Drugie miejsce to 20 godzin sesji nagraniowej w bielskim Heavens Sound Marcin Pieklo, natomiast trzecie miejsce to support jednej z gwiazd wieczoru w bielskim klubie Rudeboy. Dodatkowo w Heaven’s Sound Studio wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymują 10% zniżki, natomiast uczestnicy finału 20%.

Regulamin konkursu dostępny jest w zakładce „Informacje" na oficjalnym fanpage’u Pojedynku Rocka oraz w Karcie zgłoszenia.

Współpraca

  • „Cieszyn robi wrażenie”
  • Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy
  • Koło Naukowe Edukacji Międzykulturowej