Zagraj w orkiestrze Aukso

image
Orkiestra Kameralna Miasta Tychy Aukso oraz Stowarzyszenie Gorczycki.pl zapraszają młodych muzyków (od 16 do 30 roku życia) do koncertowania z orkiestrą pod dyrekcją Marka Mosia i z wybitnym skrzypkiem Jakubem Jakowiczem.

Zgłoszenia mogą przesyłać muzycy wszelkiej narodowości od 16 do 30 roku życia grający na instrumentach wchodzących w skład orkiestry: skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie. Organizatorzy pokrywają wszystkie koszty uczestnictwa: noclegi, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), przejazdy (na warsztaty i z powrotem; przejazdy kolejowe i autobusowe), warsztaty orkiestrowe z Orkiestrą Aukso pod dyrekcją Marka Mosia oraz warsztaty solistyczne z Jakubem Jakowiczem.

 

Zgłoszenia na warsztaty należy dokonać do 24 listopada 2017 r. za pośrednictwem Internetowej Karty Zgłoszenia (IKZ) dostępnej na stronie www.gorczycki.pl. Do karty zgłoszeniowej należy dołączyć krótkie nagranie audio od 2 do 4 minut, które nie musi być nagraniem studyjnym (profesjonalnym). Dopuszcza się nagranie z telefonu (audio). Należy przesłać dowolny fragment utworu z epoki baroku lub klasycyzmu na adres e-mail: mn@aukso.pl (dopuszcza się możliwość przesłania nagrania poprzez WeTransfer).

 

Wybór kandydatów zostanie potwierdzony do dnia 26 listopada 2017 r.


Szczegóły na stronie: www.gorczycki.pl i www.aukso.pl

 

program artystyczny:
Ignacy Jan Paderewski – Suita G-dur na orkiestrę smyczkową
Andrzej Panufnik – Koncert na skrzypce i orkiestrę smyczkową
Antonín Dvořák – Serenada E-dur op. 22 na orkiestrę smyczkową

 

Organizatorem Młodej Filharmonii Aukso jest Orkiestra Kameralna Miasta Tychy Aukso oraz Stowarzyszenie Gorczycki.pl.
Projekt dofinansowano ze środków Instytutu Muzyki i Tańca w ramach programu Muzyka i taniec – Interwencje 2017.