Konkurs na plakat festiwalu „Ulicznicy”

image
Konkurs na plakat 12. Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy” w Gliwicach.

Drodzy Artyści,

 

Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicy „Ulicznicy” ma już ponad dekadę (i rok). Dzisiaj stanowi zauważalną tego typu imprezę w Europie, jest także doceniany jako liczące się wydarzenie teatralne. Był wielokrotnie nagradzany i wymieniany jako przykład dobrych praktyk. Poza tymi cechami „Ulicznicy” są trochę jak typowy nastolatek – niepokorni, twórczy i przesyceni energią, wytwarzaną podczas miesiąca pełnego teatru, kuglarstwa, Nowego Cyrku i kabaretu. Czy chcecie Państwo także stać się częścią tego niesamowitego świata?

 

To propozycja dla Was lub Waszych przyjaciół, studentów, współpracowników, czytelników. Dzielcie się nią do woli. A konkurs, jak to zwykle z konkursami bywa, ma swoje zasady – regulamin w załączniku, więcej informacji i wymagane logotypy: ulicznicy.pl/konkurs. Ponadto, nagradzamy zwycięskie projekty, nie zamawiamy identyfikacji wizualnej, nie proponujemy na tym etapie płatnej współpracy, jury jest zacne, ale nie gwarantujemy, że wygrasz, a już na pewno nie zakrzywimy czasoprzestrzeni i nie sprawimy, że wygrałeś w zeszłym roku. Jeśli nie masz czasu, obiecujemy nie żywić urazy. Być może zachęcisz do udziału w konkursie kogoś innego?

 

Zwycięzca otrzyma: 2000 zł brutto w gotówce, roczny zapas zapałek, chwałę i sławę – dla siebie, uczelni, firmy, pracowni.

 

Jak co roku, z ekscytacją prosimy – zaprojektujcie nam piękny plakat.