Konkurs na plakat „Wolni, samorządni 25-lecie odrodzenia samorządu”

Pałac Kultury Zagłębia zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na plakat „Wolni, samorządni 25-lecie odrodzenia samorządu”.
image

Udział w konkursie jest okazją do zastanowienia się, co zmieniło się w przeciągu ostatnich 25 lat w otaczającej nas rzeczywistości. Jak kiedyś wyglądała architektura, gospodarka i kultura miast, w których żyjemy, a jak wygląda aktualnie? Co zmieniło się na lepsze, a co na gorsze? Jak 25 lat wolności i samorządności wpłynęło na ludzi i na otaczającą ich przestrzeń?

 

Zapraszamy do przedstawienia historii przemian, jakie nastąpiły w czasie ostatnich 25 lat. Technika dowolna. Oryginał pracy powinien mieć format 100 x 70 cm oraz nadawać się do oprawienia w fotoramę. Nagrodzone i wyróżnione prace wezmą udział w zbiorowej wystawie pokonkursowej oraz zostaną opublikowane na stronie internetowej Pałacu Kultury Zagłębia.

 

Adresatami konkursu są osoby, które ukończyły 16 lat. Termin dostarczenia prac –  10.05.2015 r. ogłoszenie wyników – 22.05.2015 r. Wręczenie nagród odbędzie się w trakcie uroczystej sesji Rady Miasta w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej – 29.05.2015r.

 

Opisaną pracę oraz wypełnioną kartę zgłoszenia z CD należy składać w siedzibie PKZ lub przesłać na adres: Pałac Kultury Zagłębia, Plac Wolności 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza z dopiskiem „25-lecie odrodzenia samorządu”

 

Nagrody: Grand Prix - nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł, II nagroda - nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł, III nagroda - nagroda pieniężna w wysokości 500 zł.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz