2. edycja konkursu choreograficznego „Strefa Tańca” w Kubiszówce

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w 2. edycji konkursu choreograficznego „Strefa Tańca”, który odbędzie się w sobotę 17 maja .
image

Celem konkursu jest promowanie kreatywności i postaw twórczych oraz popularyzacja różnorodnych form tanecznych we własnych opracowaniach choreograficznych.

 

W konkursie mogą brać zarówno amatorzy, jak i osoby zajmujące się choreografią zawodowo (instruktorzy tańca, dyplomowani tancerze, choreografowie) – organizatorzy przewidzieli osobne kategorie dla uczestników, co zostanie uwzględnione w obradach jury.

 

Uczestnik konkursu przygotowuje jedną choreografię do 5 minut (twórca choreografii może być też odtwórcą). Regulamin przewiduje trzy kategorie wiekowe (12–15 lat, 16–19 lat i ponad 20 lat) oraz trzy kategorie dotyczące charakteru prezentacji (solo, duet i mały zespół, tj. 3–9 osób).

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 maja 2014 roku. 

 

Zgłoszenia należy przesłać na adres: Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej, ul. Słowackiego 17. Więcej informacji, regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie www.mdk.beskidy.pl.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz