Casting do produkcji w reż. Katarzyny Pawłowskiej

image
Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru zaprasza 25 września 2015, o godz. 15.30 do Pałacu Młodzieży w Katowicach na casting do produkcji „Dextral”.

Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru szykuje pierwszą produkcję teatralną. Spektakl „Dextral” przygotowywany będzie pod opieką Katarzyny Pawłowskiej z Teatru Porywacze Ciał. Powstanie według scenariusza zbudowanego na podstawie autentycznych historii uczestników projektu, którzy zostaną wybrani na castingu.

 

Teatr Porywacze Ciał powstał w 1992 roku. Został założony przez zawodowych aktorów – Katarzynę Pawłowską i Macieja Adamczyka. Artyści tworzą własne scenariusze i samodzielnie reżyserują swoje autorskie spektakle, w których są także aktorami. Współpracują z kreatywnymi ludźmi – także z osobami bez doświadczenia scenicznego; realizują różne interesujące projekty artystyczne, eksperymentują. Teatr należy według zgodnego głosu krytyki i środowiska teatralnego do jednej z najważniejszych niezależnych grup teatralnych w Polsce, która w 2013 roku obchodziła XX-lecie swojej pracy artystycznej. Twórcy Teatru posiadają 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów.

 

zobacz:

facebook.com/slaskie.laboratorium.teatru/timeline