Eliminacje lokalne do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla szkól podstawowych „Mały OKR 2021”

image
Recytujesz? Kochasz poezję i prozę? Lubisz śpiewać? To konkurs dla Ciebie!

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Mały OKR” kierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Organizatorzy lokalnych eliminacji – Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie i Instytut Myśli Polskiej z Katowic zapraszają do udziału w tym corocznym wydarzeniu.


W ramach konkursu, w zależności od wieku, uczestnicy i uczestniczki mogą wziąć udział w Turnieju Recytatorskim, Turnieju „Wywiedzione ze słowa” lub Turnieju Poezji Śpiewanej. W tym roku prace konkursowe mają być nadsyłane w formie prezentacji wideo. Przesłuchania nadesłanych wystąpień odbędą się tylko w obecności jury, bez udziału publiczności.


Zgłoszenia przyjmowane są przez GOK w Suszcu do 10 marca 2021 roku, a wszystkie informacje o konkursie można znaleźć na stronie www.kulturasuszec.pl. Laureaci i laureatki konkursu otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez Organizatorów, a także zostaną zakwalifikowani do udziału w eliminacjach regionalnych w Katowicach.


Szczegóły związane ze zgłoszeniem do konkursu znajdują się w regulaminie. Dodatkowych informacji o konkursie udziela Agnieszka Zielonka-Mitura, tel. 32 212 44 91 wew. 21, e-mail: aga@kulturasuszec.pl.