25. Letni Ogród Teatralny

Letni Ogród Teatralny to cykl plenerowych spektakli teatralnych dla dorosłych i dzieci, koncertów oraz wieczorów kabaretowych, odbywający się co roku w lipcowe i sierpniowe weekendy w podcieniach Miasta Ogrodów.

 

Zaraza, wojna, inflacja... a my ciągle rozstawiamy naszą scenę, aby grać, aby dać Wam trochę radości i wzruszenia. Od 25 lat spotykamy się wśród betonu i dzięki sile wyobraźni przenosimy się do najwspanialszego ogrodu, gdzie kwitną wszystkie kwiaty świata, do Letniego Ogrodu Teatralnego. Spektakle dla dzieci, dla dorosłych, recitale, wystawy - nie znam innego miasta, gdzie to jest możliwe...

Mirosław Neinert
Dyrektor festiwalu

 

 

Letni Ogród Teatralny od wielu lat przyciąga miłośników dobrego teatru, świetnych koncertów i niezapomnianych kabaretów, wychowuje także młode pokolenie odbiorców – a to za sprawą niedzielnej Grządki Teatralnej. Repertuar dobierany jest tak, by dostarczyć widzom lekkiej rozrywki, a także sporej dawki wrażeń i wzruszeń – każdy znajdzie tu coś dla siebie. LOT pozwala w sezonie ogórkowym cieszyć się najlepszymi przedstawieniami z całej Polski, rozbudza apetyty przed nowym sezonem teatralnym i daje szansę na kulturalne i niosące satysfakcję spędzanie wieczorów.

 

Spektakle Letniego Ogrodu Teatralnego odbywają się w warunkach półplenerowych na scenie specjalnie ustawionej w podcieniach Centrum Kultury Katowice (zamknięty dla ruchu fragment ulicy Juliusza Ligonia – miejsce zadaszone i częściowo osłonięte od wiatru).

 

Szczegółowy program dostępny na stronie wydarzenia.

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz