„Rowerem po Polsce”. Premiera na Małej Scenie Teatru Dormana

Jak wygląda Polska oczami kogoś, kto poznaje ją po raz pierwszy? W jaki sposób pachną polskie góry, a jak smakuje polskie morze? Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana zaprasza najmłodszych widzów na niezwykłą podróż po naszym kraju – razem z twórcami pochodzącymi z odległej Tongi i Nowej Kaledonii.
image

Steev i Ebonie, na co dzień mieszkający na dalekich pacyficznych wyspach, przez dwa marcowe tygodnie podróżują po całej Polsce odwiedzając jej najdalsze zakątki. Teraz dzielą się z dziećmi doświadczeniami ze swojej wyprawy - i opowiadają o naszej ojczyźnie w zupełnie nowy sposób. Wspólnie z aktorami Teatru Dormana mali podróżnicy poznają polskie tradycje, tańce i wyjątkowe miejsca na mapie naszej ojczyzny. Kto wie - może po przedstawieniu Wasze niedzielne rowerowe wycieczki okażą się dużo dłuższe, niż do tej pory!

 

 

 

„Rowerem po Polsce”

scenariusz i reżyseria: Steev Laufilitoga Maka i Ebonie Chal Fifita
konsultacje ds. Polski: Filip Skowron
produkcja: Paweł Klica
obsada: Katarzyna Bała, Ewa Zawada

 

Spektakl wyprodukowany w koprodukcji z On The Spot Arts Initiative z siedzibą w Nuku'alofa, Królestwo Tonga.

 

wiek: od 0.5 do 5 lat

czas trwania: 40 minut

 

 

premiera: 13 kwietnia 2019

 

Organizatorzy proszą o zapewnienie sobie i swoim podopiecznym lekkiego obuwia zmiennego lub skarpetek, ze względu na specyfikę spektaklu oraz wygodę maluszków. W razie braku obuwia zmiennego teatr posiada ochraniacze na obuwie. Zmiana obuwia na Baby Scenie obowiązuje wszystkich widzów.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz