9. Festiwal Wokalny „Mikrofon, MOK i Ty” Wojkowice 2020

image
„Mikrofon, MOK i Ty” to wydarzenie skierowane do solistów w każdym wieku – już najmłodsze dzieci od 3 roku życia mogą zaprezentować się podczas przeglądu. W tym roku festiwal został podzielony na dwa etapy, aby ograniczyć liczbę osób przebywających w budynku. Mikrofony w dłonie i do dzieła!

Każdy uczestnik zostanie przypisany do odpowiedniej grupy wiekowej, a będzie ich aż sześć, dzięki temu ocena wykonania danego utworu będzie sprawiedliwa i właściwa dla danej kategorii. W tym roku zmianie ulegnie przebieg samego konkursu – pierwszy etap będzie przebiegał wyłącznie online – uczestnicy będą zobowiązani do przesłania swoich nagrań do 22 listopada, a następnie na tej podstawie jury wyłoni najlepszych, którzy przejdą do drugiego etapu. Wtedy wybrane osoby będą musiały przesłać podkłady muzyczne i informacje o występie na żywo, który odbędzie się pomiędzy 7, a 11 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Uroczysta gala z wręczeniem nagród oraz koncert laureatów odbędzie się 19 grudnia. Wszelkie dodatkowe i ważne informację znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.mokwojkowice.pl.

 

 

Terminy:

 

I etap

28.09. – 22.11.2020 – nadsyłanie zgłoszeń Uczestników wraz z wpisowym

23.11 – 27.11.2020 – obrady Jury oraz ogłoszenie laureatów I etapu

 

 

II etap

30.11. – 04.12. – nadsyłanie podkładów oraz informacji do występu na żywo przez laureatów I etapu

07.12 – 11.12.2020 – przesłuchania na żywo w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

19.12.2020 – uroczysta gala wręczenia nagród oraz koncert laureatów

 

Więcej informacji, regulamin i formularz zgłoszeniowy – https://www.mokwojkowice.pl/event/ix-festiwal-wokalny-mikrofon-mok-i-ty-wojkowice-2020/