Koncert urodzinowy: Bye Bye Butterfly

Klubokawiarnia Aquarium zaprasza na koncert urodzinowy, na którym wystąpi zespół Bye Bye Butterfly 26 czerwca godz. 20.00.
image

Bye Bye Butterfly to nowy, choć nie tworzony przez debiutantów, zespół na muzycznej mapie Polski. W jego skład wchodzą: wszechstronna wokalnie i instrumentalnie Ola Bilińska, znana z tak odległych od siebie projektów jak Babadag, Berjozkele, czy Muzyka Końca Lata oraz wirtuoz klawiszy – Daniel Pigoński.

 

Ich debiutancka płyta „Do Come Bye” składa się z piosenek, którym towarzyszą syntezatory, automaty perkusyjne i analogowe efekty.

 

Jak mówią muzycy o swoim projekcie: „Teksty utworów, inspirowane „Boską Komedią” Dantego, to przewrotne refleksje nad metafizyką, życiem, śmiercią i życiem po życiu, snute głosami zagubionych, piekielnych, czyśćcowych i niebiańskich dusz, które wodzą na pokuszenie, ostrzegają, przychodzą po prośbie, dzielą się swoim pozagrobowym doświadczeniem”.

 

Organizator cyklu „Muzyka w Aquarium”: Fundacja Kultury „Kalejdoskop”, współorganizator: Galeria Bielska BWA, wsparcie finansowe: Gmina Bielsko-Biała.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz

miejsca kultury

Facebook