Teatr Polski powraca już 6 czerwca

Ulubiony przez publiczność spektakl „Mayday” zainauguruje już 6 czerwca powrót Teatru Polskiego w Bielsku-Białej do działalności scenicznej.
image fot. Joanna Gałuszka, materiały teatru

Po trzech miesiącach przerwy bielska scena ponownie zaprasza widzów do teatru. Pierwszy tytuł, jaki można będzie zobaczyć to „Mayday”, a już tydzień później odbędzie się prapremiera polska spektaklu „W górę!” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Pokazy premierowe planowane są na 13 i 14 czerwca. Również 13 czerwca „W górę !”będzie miało swoją premierę na teatralnej platformie VOD.

 

Zarówno premiera jak i wszystkie czerwcowe spektakle odbędą się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego, m. in. dla ograniczonej liczby widzów (50 procent miejsc na widowni) oraz z obowiązkiem noszenia maseczek na terenie teatru. O wszystkich pozostałych zasadach uczestnictwa w spektaklach teatr poinformujemy na stronie internetowej i fb teatru, na ulotkach oraz w budynku.


Wyjątkowo w tym roku teatr będzie grał w okresie wakacji. Na platformie VOD, poza pokazem premierowym będą dostępne archiwalne spektakle, pojawią się też pierwsze odcinki audycji „Audycja miłosna” (wg scenariusza Zuzanny Bojdy i w reżyserii Agaty Puszcz, realizowanej ze środków pozyskanych z projektu „Kultura w sieci”).


Teatr nie zapomina również o widzach z niepełnosprawnościami wzroku oraz słuchu i rusza z realizacją kolejnej edycji projektu „Spektakle bez barier – sezon 2019” dofinansowanego środków programu Kultura Dostępna MKiDN.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz