Warsztaty artystyczne dla dzieci

image
Babskie Bielsko i Park Edukacyjny ,,Interakcje” zapraszają dzieci do odbycia wspólnej warsztatowej podróży, która poprowadzi przez świat zwierząt. 21 lipca wraz z lisem i jego przyjaciółmi zapoznają się z mieszkańcami świata zwierząt. 22 lipca natomiast dzieci wezmą udział w morskiej przygodzie.  
  • „Lis i przyjaciele”

 

Sympatyczny rudzielec, a także egzotyczne ptaki, barwne motyle, domowe kocury, syczące węże i cała zwierzęca menażeria będą bohaterami tych warsztatów. Świat zwierząt jest bardzo wdzięcznym tematem – jedne stworzenia budzą nasz zachwyt, inne wywołują lęk (klasyczny przykład: pająki i węże). Chyba każdy z nas ma w królestwie zwierząt swoich faworytów!

Uczestnicy najpierw stworzą od podstaw swoje własne księgi ulubionych zwierząt z ilustracjami i opisami, posiłkując się m.in. technikami scrapbookingu i kolażu. Potem każdy z nich wykona wybrane przez siebie zwierzaki za pomocą całego wachlarza materiałów – koralików, piór, kryształów i naklejek, ozdobnych papierów… Przy okazji dzieci poznają wiele ciekawostek na temat zwierząt.

Warsztat poprowadzą animatorzy Parku Edukacyjnego ,,Interakcje”

 

  • „Morska przygoda”

 

Wyrusz z nami w niezapomnianą wakacyjną podróż! Wsiądź na łódź, poznaj morskie stwory i zdobądź ukryty na wyspie skarb. Dopłyń do egzotycznych krain, staw czoła piratom, odwiedź nadmorskie miasta i morskie latarnie. A przy tym baw się wyśmienicie! W czasie warsztatu dzieci stworzą własne przestrzenne mapy, na które naniosą trasy do ukrytego skarbu, przeszkody oraz inne obiekty. Zaprojektują też i wykonają flotę łódek, okrętów, stateczków, które – jak wiadomo – są niezbędne, by dotrzeć do tajemniczej wyspy. Później uczestnicy wykreują stworzenia, które można spotkać w morskich odmętach i na plaży. Oraz te, których spotkać nie można, bo… zostaną wymyślone przez kreatywne dzieciaki. Warsztat poprowadzą animatorzy Parku Edukacyjnego ,,Interakcje”.Facebook