Złap marzenia! Dzień Dziecka w Galerii Bielskiej BWA

W czwartek, 1 czerwca, w Dzień Dziecka Galeria Bielska BWA zaprasza wszystkie dzieci na otwarte warsztaty artystyczne. Tematem zajęć będą łapacze snów. Warsztaty poprowadzi Małgorzata Krzempek. Zajęcia rozpoczną się o godz. 15.00, a zakończą o godz. 18.00.
image

Poprzez warsztaty galeria chce zachęcić dzieci do realizacji swoich marzeń. Czasem marzenia pojawiają się w snach i jak sny są bardzo ulotne, dlatego dzieci mogą stworzyć łapacze dobrych snów – przestrzenne dekoracje w formie koła, w których można umieścić drobne elementy przypominające o marzeniach. Jeśli dzieci będą pamiętać o marzeniach, a w tym mogą pomóc łapacze dobrych snów, mają większą szansę na ich realizację.

 

W swoich pracach młodzi twórcy będą mogli wyeksponować tak delikatne materiały jak piórka czy starodawne serwetki wykonane szydełkiem, a także kolorowe koraliki, bibułkę, sznureczki, wstążki i inne drobne elementy.

 

Galeria zapewnia materiały potrzebne uczestnikom warsztatów, ale zachęca do przynoszenia drobnych, kolorowych elementów i pamiątek, które można wykorzystać do zdobienia, jak serwetki, koraliki, wstążki, itp.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz

miejsca kultury

Facebook