11. Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych „Złota Trąbka” 2014

11. Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych „Złota Trąbka” 2014 odbędzie się od 31 maja do 1 czerwca w Kozach oraz miejscowościach powiatu bielskiego.
image

program festiwalu:

  • 31 maja (sobota)


godz. 10.00 - Rozpoczęcie Festiwalu
godz. 10.15-10.35 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK w Czechowicach-Dziedzicach, Kapelmistrz: Tomasz Janusz
godz. 10.40-11.00 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Pisarzowicach, Kapelmistrz: Damian Bogacz
godz. 11.05-11.25 - Orkiestra Dęta OSP w Polance Wielkiej, Kapelmistrz: Jan Jarosz
godz. 11.30-11.50 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Kleszczów, Kapelmistrz: Sławomir Szafrański
godz. 11.55-12.15 - Big-Band Dobczyce, Kapelmistrz: Ernest Heksel
godz. 12.20-12.40 - Miejska Orkiestra MODERATO Warka, Kapelmistrz: Artur Gębski
godz. 12.45-13.05 - Orkiestra Muzycznej Szkoły w Gulbene (Łotwa), Kapelmistrz: Donats Veikšāns
godz. 13.10-13.30 - Orkiestra Dęta OSP w Słupcy, Kapelmistrz: Jan Jasiński
godz. 13.35-13.55 - Orkiestra Dęta Gminy Żytno, Kapelmistrz: Krzysztof Jabłoński
godz. 14.00-14.20 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Strzelce Wielkie, Kapelmistrz: Tomasz Dulski

  • Plenerowe koncerty pozakonkursowe:


Parada orkiestr w Bielsku-Białej, koncert pozakonkursowy przy BCK w Bielsku-Białej
godz. 17.00 - Miejska Orkiestra Moderato Warka, Kapelmistrz: Artur Gębski
godz. 17.30 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Kleszczów, Kapelmistrz: Sławomir Szafrański

Koncert pozakonkursowy w Mazańcowicach
godz. 17.30 - Big-Band Dobczyce, Kapelmistrz: Ernest Heksel
godz. 18.00 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Strzelce Wielkie, Kapelmistrz: Tomasz Dulski
godz. 19.00 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Pisarzowicach, Kapelmistrz: Damian Bogacz

Koncert galowy w Jasienicy
godz. 19.00
Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kóz, Kapelmistrz: Stanisław Wróbel
Orkiestra Muzycznej Szkoły w Gulbene (Łotwa), Kapelmistrz: Donats Veikšāns
Orkiestra Dęta Gminy Żytno, Kapelmistrz: Krzysztof Jabłoński

 

  • 1 czerwca (niedziela)


Konkurs musztry paradnej w Jasienicy
godz. 14.00-14.20 - Orkiestra Dęta OSP w Słupcy, Kapelmistrz: Jan Jasiński
godz.
14.20-14.40 - Orkiestra Dęta OSP w Polance Wielkiej, Kapelmistrz: Jan Jarosz
godz.
14.40-15.00 - Orkiestra Muzycznej Szkoły w Gulbene (Łotwa), Kapelmistrz: Donats Veikšāns
godz.
15.00-15.20 - Miejska Orkiestra MODERATO Warka, Kapelmistrz: Artur Gębski
godz.
15.20-15.40 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Kleszczów, Kapelmistrz: Sławomir Szafrański

  • Plenerowe koncerty pozakonkursowe:


Koncert pozakonkursowy w Buczkowicach
godz. 14.30 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK w Czechowicach-Dziedzicach, Kapelmistrz: Tomasz Janusz
godz. 15.00 - Orkiestra Dęta Osiek, Kapelmistrz: Leszek Górkiewicz

Koncert pozakonkursowy w Jaworzu
godz. 15.30 - Orkiestra Dęta OSP w Słupcy, Kapelmistrz: Jan Jasiński
godz. 16.00 - Orkiestra Dęta OSP w Polance Wielkiej, Kapelmistrz: Jan Jarosz

Finał Festiwalu w Kozach
godz. 17.30 - Koncert finałowy z udziałem:
Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Kóz, Kapelmistrz: Stanisław Wróbel
Orkiestry Dętej Gminy Żytno, Kapelmistrz: Krzysztof Jabłoński
Orkiestry Muzycznej Szkoły w Gulbene (Łotwa), Kapelmistrz: Donats Veikšāns
godz. 18.00 - Ogłoszenie wyników Festiwalu
godz. 18.30 - Koncert Laureata Festiwalu „Złota Trąbka”





komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz