„Miejskie kadry” Mateusza Zakłady

10 marca o godz. 16.30 w w kawiarni na I piętrze Teatru Polskiego odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Mateusza Zakłady „Miejskie kadry”. Można ją oglądać w czasie trwania spektakli na dużej scenie do 14 kwietnia 2019.
image

Na wernisażu gościem specjalnym autora będzie duet Madame Jean Pierre, który zagra wyjątkowy, akustyczny koncert. Joanna Markowska – wokalistka o niezwykłym „ciemnym” głosie wraz z gitarzystą Maciejem Muszyńskim wykonają pełne ciepła i emocji kompozycje, oparte na pięknych melodiach rozwijających się w żywiołowe improwizacje.

 

Wystawa fotografii Mateusza Zakłady „Miejskie kadry” to zestawienie prac z okresu kilku lat obserwacji przede wszystkim polskiego otoczenia – autor nazywa je emocjonalnymi z uwagi na to, w jaki sposób powstają: „fotografowanie jest dla mnie zawsze zajęciem magicznym, angażuję w to całe swoje ciało, ale i ducha, a przede wszystkim emocje, co daje mi satysfakcję, rozwija zmysły, wyostrza wrażliwość i uczula na dostrzeganie z pozoru niedostrzegalnego".

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz