BCKino online w czerwcu

BCKino powraca w czerwcowe czwartki. To ukłon w stronę widzów, którzy tęsknią za salą kinową.
image

 

Raz w tygodniu (na razie!) będziecie mogli zobaczyć filmy, które bardzo polecamy. Jak to wygląda? Kupujecie bilet online i dostajecie od nas na maila kod dostępu do filmu, który będziecie mogli zobaczyć określonego dnia o określonej godzinie. Zapraszamy!

 

 

zasady oglądania filmów online:
1. Kup bilet do BCKina online (https://bilety.becek.pl/) do środy, godz. 23.59. Cena biletu 12 zł.
2. Po kupieniu biletu do BCKina online na podany adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu.
3. Na ten sam adres mailowy, w dniu seansu zostanie wysłany link do filmu wraz z hasłem.
4. Link oraz hasło do filmu zostaną aktywowane 5 minut przed seansem (seans rozpoczyna się o 19.00).
5. Oglądanie filmu można rozpocząć w trakcie pierwszej godziny trwania seansu, czyli do 20.00.
Link będzie aktywny jeszcze przez godzinę po zakończonym pokazie, czyli do godziny 23.00.

 

 

harmonogram projekcji:


4 czerwca (czwartek), godz. 19.00
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a,
e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...Czas trwania: 97 minut.

 

11 czerwca (czwartek), godz. 19.00
Ramen. Smak wspomnień
Masato jest młodym kucharzem specjalizującym się w ramenach. Po nagłej śmierci swojego oschłego ojca, chłopak pakuje walizkę i przeprowadza się z japońskiego Takasaki do Singapuru, gdzie ma nadzieję odkryć tajemnicę związku swoich rodziców. Bohater ma przy sobie czerwony notatnik – pełen refleksji i starych zdjęć – pozostawiony przez swoją singapurską matkę, która zmarła, gdy Masato miał zaledwie dziesięć lat. W Singapurze kucharz poznaje Miki, japońską blogerkę i samotną matkę, która pomaga mu odnaleźć wuja Wee ze strony matki, właściciela restauracji Bak Kut Teh. Przy okazji Masato odkrywa, że jego babka Lee wciąż żyje i posiada klucz do tyleż romantycznej, co burzliwej historii miłosnej rodziców chłopaka. Masato wraz babcią spróbują wzajemnie wyleczyć swoje skołatane dusze w kuchni, gdzie wspólnie przygotowywane posiłki staną się czymś więcej niż sumą składników. Czas trwania: 89 minut.

 

18 czerwca (czwartek), godz. 19.00
Pamiątki Claire Darling
Historia zaczerpnięta z kart bestsellerowej powieści Lyndy Rutledge rozpoczyna się pierwszego dnia lata i zarazem ostatniego dnia życia Claire Darling. A przynajmniej tak się ekscentrycznej matronie wydaje... W związku z powyższym Claire wystawia cały swój dobytek na trawniku przed domem. Wśród przedmiotów są drogocenne antyki i bezcenne rodzinne pamiątki. Podczas gdy horda sąsiadów i ciekawskich przechodniów przejmuje te zabytki za kilka groszy, każdy obiekt odzwierciedla tragiczne i ekstrawaganckie życie Claire Darling... Czas trwania: 94 minuty.

 

25 czerwca (czwartek), godz. 19.00
Tranzyt
Bohaterem filmu jest Georg, który w trakcie ucieczki z Francji po inwazji nazistowskiej przejmuje tożsamość zmarłego pisarza, którego dokumenty zdobył przypadkowo. Utknąwszy w Marsylii, Georg spotyka młodą kobietę, Marie, desperacko poszukującą zaginionego męża – człowieka, pod którego podszywa się Georg... „Tranzyt” to nie tylko niezwykle realistyczny obraz nazistowskiego terroru osadzonego we współczesnej scenografii. Reżysera interesuje przede wszystkim skłaniająca do refleksji analogia między losem ówczesnych uchodźców europejskich a obecną falą migracji do Europy. Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści Anny Seghers „Tranzyt”, wydanej po raz pierwszy
w 1944r. Czas trwania: 101 minut.

 

Więcej na stronie organizatora.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz