Becek się otwiera

Po niemal roku Becek wraca do życia. Kończy się potężny remont ośrodka, który zmienił jego oblicze i wnętrze.
image

Są odnowione sale, ale także zupełnie nowe, o nowym przeznaczeniu (jak chociażby nową salę kinową Gloria). Posprawdzać jak teraz prezentuje się Becek na zewnątrz, ale przede wszystkim w środku będzie można już na początku kwietnia. Zapraszamy na Dni Otwarte Beceku w dniach 5–7 kwietnia.

 

W programie koncerty, kabarety, kino, retransmisje HD, spektakle dla dzieci i inne atrakcje dla najmłodszych, w tym pokazowe warsztaty. W tym ostatnim wypadku jest to odniesienie do wyników ankiet przeprowadzanych przez Becek w roku ubiegłym, z których wynika, że bardzo wiele osób chciałoby uczestniczyć w stałych zajęciach organizowanych w Beceku. Organizatorzy wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i powoli się do tego przymierzają. Od września, a więc od nowego semestru chcemy ruszyć z zajęciami pełną parą.

 

Podczas Dni Otwartych Beceku będzie też można tak po prostu zwiedzić nowy Becek, zajrzeć tam, gdzie z reguły nie ma dostępu. Warto więc sobie zarezerwować weekend od 5 do 7 kwietnia i wpaść do Beceku. Szczegóły można sprawdzać na stronie, ale także na FB, Twitterze i Instagramie. Codziennie będą się pojawiać informacje o kolejnych wydarzeniach organizowanych w ramach Dni Otwartych.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz