Dni Bytomia 2013: Bytom dla najmłodszych

Podczas Dni Bytomia 2013 o dobry humor i świetną, wspólną zabawę dzieci zadba Teatr Gry i Ludzie. Niedzielne spotkanie z przygodą wypełnią m.in.: spektakl „Koty trzy”, pierwsze próby układania dźwięków w kąciku muzycznym i działania happeningowe.
image

  • „Koty Trzy” - wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci (dzieci w wieku przedszkolnym). W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe” historie. Kto jest ciekawy, co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi kocia muzyka.

(reżyseria: Maciej Nogieć; występują: Ania Kandziora, Justyna Świętojańska, Magda Tramer)

 

  • Aktorzy poprowadzą również warsztaty i zabawy muzyczne dla dzieci, zaprezentują pokazy cyrkowe, będą malować buźki najmłodszych Bytomian.

 

  • Zapraszamy również do zabawy z „dmuchańcami”. Przygotujemy dla dużą dmuchaną zjeżdżalnię o kształcie papugi, basen z kolorowymi piłeczkami, zamek do skakania, zawodników sumo.
 
program:

godz. 15.00-17.00 blok imprez dla dzieci – Teatr Gry i Ludzie

godz. 17.00-20.00 atrakcje rekreacyjne dla dzieci

 

Zobacz też artykuł: Dni Bytomia 2013 - Bytomska Noc Świętojańska

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz