Klub Zielonej Żyrafy „Muzyczny Teatr Malucha”

Kwietniowe spotkanie w Klubie Zielonej Żyrafy będzie rozśpiewane.
image

Na zajęciach dzieci poznają świat muzyki poprzez takie formy aktywności jak: śpiewanie, muzykowanie z zastosowaniem instrumentów muzycznych oraz zabawy rozwojowe i interakcyjne w grupie bazujące na naturalnej potrzebie dziecięcej aktywności ruchowej i ukierunkowujące tę energię w stronę edukacji muzycznej.

 

Podczas śpiewania, interpretowania piosenek dzieci nauczą się poprawnej emisji głosu, właściwego oddychania i rezonowania dźwięku. Wspólne muzykowanie i śpiewanie pomaga w rozwijaniu muzykalności dzieci, wpływa na poczucie rytmu, słuch wysokościowy, wyobraźnię dźwiękową i pamięć muzyczną. Prowadzone przy muzyce ćwiczenia ruchowe rozwijają koordynację (wzrokowo-słuchowo-ruchową) i pamięć ruchową. Tego typu zajęcia oprócz głównego celu jakim jest umuzykalnianie wzbogacą świat dziecięcej fantazji, a interakcja z innymi uczestnikami pozwolą  pokonać tremę i nieśmiałość.

 

Klub Zielonej Żyrafy

Cykl warsztatów artystycznych dla dzieci z rodzicami. Klub Zielonej Żyrafy promuje twórczą edukację. Wspólne działania rodziców i dzieci podczas warsztatów, pozwalają na lepsze wzajemne poznanie się, a także na odkrywanie drzemiących w nich talentów i pasji. Zajęcia w Klubie Zielonej Żyrafy są propozycją na niebanalne spędzenie sobotniego przedpołudnia w miłej i twórczej atmosferze. To wspólna, rodzinna, kreatywna zabawa. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych artystów, instruktorów i pedagogów. W programie warsztatów: zajęcia interdyscyplinarne, plastyczne, muzyczne, taneczne, teatralne.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz