Klub Zielonej Żyrafy – wielkanocne warsztaty rękodzieła

Magia świąt, bogactwo kolorów, rodzinna atmosfera. Wszystko to spotka Was na wielkanocnych warsztatach rękodzieła w Beceku.
image

Dołączcie do klubowiczów i stwórzcie wspólnie ze swoimi pociechami osobistą ceramiczną pisankę. Udekorujcie własnoręcznie specjalnie przygotowane na tę okazję ceramiczne formy i zawieszki baranków, króliczków, kurczaczków, które ozdobią Wasz świąteczny stół. Stwórzcie rzeczy piękne i oczy cieszące. Będzie to wspaniała okazja do wspólnego celebrowania i zacieśniania więzi.

 

Anna Kałuszka (prowadząca) – absolwentka Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Prowadzi Pracownię, która powstała z pragnienia urzeczywistnienia jej wyobraźni. To właśnie w Pracowni działa wielowymiarowo: od lepienia w glinie, przez budowanie i rysowanie komiksowych historii z grupą Nylon Beuthen, aż po dziecięcy świat Pociecha Pociechy. W ramach Kiermaszu Twórczej Reanimacji Odpadów bierze udział w różnych przetwórczych akcjach. Szeroko pojęty design jest jej pasją i tą pasją dzieli się na co dzień prowadząc warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Klub Zielonej Żyrafy

Cykl warsztatów artystycznych dla dzieci z rodzicami. Klub Zielonej Żyrafy promuje twórczą edukację. Wspólne działania rodziców i dzieci podczas warsztatów, pozwalają na lepsze wzajemne poznanie się, a także na odkrywanie drzemiących w nich talentów i pasji. Zajęcia w Klubie Zielonej Żyrafy są propozycją na niebanalne spędzenie sobotniego przedpołudnia w miłej i twórczej atmosferze. To wspólna, rodzinna, kreatywna zabawa. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych artystów, instruktorów i pedagogów. W programie warsztatów: zajęcia interdyscyplinarne, plastyczne, muzyczne, taneczne, teatralne.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz