Mikołaj w Beceku: „Siostry Wajs i Stonoga”

Święty Mikołaj istnieje! Na spotkanie z nim Becek zaprasza 6 grudnia. Mikołaj rozda dzieciom drobne upominki, a animatorzy z jego bajkowej świty będą malować dzieciom buzie. Zaprosił też artystów: rozśpiewane siostry Wajs i roztańczoną Stonogę.  
image

Stonoga przyszła na świat dawno, dawno temu. Miała dokładnie sto nóg i była bardzo kolorowa. Bardzo chciała mieć wesołych przyjaciół, ale zauważyła, że wszyscy wokół niej chodzą smutni i zamyśleni… Stonoga długo się zastanawiała, jak to zmienić i w końcu wpadła na pewien pomysł… Dziś tańczy, śpiewa i gra, a każdy kto z nią przebywa, odzyskuje dobry nastrój. Siostry Agnieszka i Partycja Wajs od ponad 10 lat realizują spektakle teatralne dla dzieci, programy interaktywne o charakterze edukacyjnym oraz animacje, które przyciągają uwagę najmłodszych.

 

Wielkie widowisko muzyczne dla dzieci pt. „Siostry Wajs i Stonoga” to show o charakterze familijnym. Premiera odbyła się 11 czerwca 2014 roku w Chorzowskim Centrum Kultury. To dynamiczny, przebojowy i pełen pozytywnej energii koncert dla dzieci w wykonaniu sióstr Wajs i zespołu tanecznego Stonoga. Agnieszka i Partycja zaśpiewają autorskie piosenki, w których dzieci będą miały okazję zmierzyć się z różnymi zagadkami, nauczyć się wesołych melodii i przenieść do świata zakręconej Stonogi. To muzyczne niezapomniane widowisko pełne figli i uśmiechu. Zespół taneczny Stonoga zachęci do wspólnej zabawy i wciągnie do wspólnego tańca zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów.

 

Projekt Scena Familijna jest dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz