Warsztaty z Izabelą Orzełowską w Teatrze Rozbark

Zapraszamy na pierwsze na Śląsku warsztaty tańca współczesnego z Izabelą Orzełowską.
image fot. materiały prasowe organizatora

Warsztaty odbędą się 24 listopada w Teatrze Rozbark w Bytomiu.

Dla kogo?

 

Warsztaty skierowane są do tancerzy, studentów, performerów, miłośników tańca, poszukujących i chcących rozwijać swój warsztat taneczny pod kątem poznania ciała jako nieograniczonego źródła inspiracji. Podczas warsztatów poruszone zostaną takie zagadnienia jak: możliwości medialne ciała, czym jest cielesność i jak można się poprzez nią komunikować ze sobą i przestrzenią.

Izabela Orzełowska urodziła się i wychowała w Siedlcach, gdzie rozpoczęła edukację taneczną w zespole Caro Dance, kierowanym przez jej mamę Iwonę Orzełowską. W 2014 roku ukończyła CODARTS - University of the Arts w Rotterdamie. W latach 2013 – 2015 dołączyła do zespołu Konzert Theater Bern w Szwajcarii pod kierownictwem Estefanii Mirandy, gdzie pracowała z takimi choreografami jak: Koen Augustijnen, Lisi Estaras, Marion Zurbach, Felix Landerer, Marcel Lemann, Estefania Miranda, Naninne Linning.
Współpracowała tam również z interdyscyplinarnymi artystami takimi jak Maricel Álvarez i Emilio Garcia Wehbi. Czynnie uczestniczyła także w procesie badawczo-twórczym dla LSD: Laboratoire Suisse de la danse.
Obecnie współpracuje ze szwajcarskim Pink Mama Theatre i siedleckim Teatrem Tańca Caro. Przed rozpoczęciem profesjonalnej kariery scenicznej Izabela odbyła kompleksowy trening w wielu dyscyplinach tańca: jazz, hip hop, taniec współczesny. Tańcząc razem z Caro Dance w Siedlcach Izabela startowała w ogólnopolskich, europejskich i światowych zawodach tanecznych (International Dance Organization) zdobywając złote, srebrne i brązowe medale w jazzie, modernie i dance show. Jest także finalistką programu You Can Dance. Iza regularnie uczy tańca współczesnego w Polsce, Szwajcarii, Niemczech I Norwegii.

Harmonogram warsztatów

10.30 –11.00 rejestracja uczestników
11.00–12.30 taniec współczesny, grupa open
13.00–14.30 taniec współczesny z elementami improwizacji

Ceny:
50 zł za jeden blok zajęć / 70 zł za dwa bloki ( do 10 listopada)
60 zł za jeden blok zajęć / 80 zł za dwa bloki ( po 10 listopada)

Bilety dostępne na stronie www.teatrrozbark.pl lub w kasie teatru.
Zgłoszenia przyjmowane są do 21 listopada (środa) 2018 roku (włącznie).

Więcej informacji:
Teatr Rozbark, ul.W. Kilara 29, Bytomski
email: a.bienkowski@teatrrozbark.pl
tel. 32 428 13 11

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz