Zmierz się z wyzwaniem i „Uwolnij Abonenta”!

W niedzielę, 18 września czeka na bytomian nie tylko Gra Miejska„Uwolnij Abonenta”. W tym dniu odbędzie się również piknik rodzinny „Raj dla Bajtla″, na którym każdy, zarówno duży, jak i mały, znajdzie coś dla siebie.
image fot. materiały organizatora / Facebook

Miłośnicy mocnych wrażeń, poszukiwacze skarbów i detektywi – szykujcie się! II edycja Gry Miejskiej „Uwolnij Abonenta” zapowiada się równie intrygująco, jak pierwsza. Na uczestników gry czekają wyzwania, wymagające zarówno sprytu, jak i kreatywności.

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w Grze Miejskiej, powinny zebrać drużynę (3-5 osób) i wysłać swoje zgłoszenie o tytule„Gra miejska” na adres: marketing@elsat.pl . W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz określić ilość osób w drużynie.

 

Na uczestników gry czekają wyzwania, wymagające zarówno sprytu, jak i kreatywności. Pokonując przeszkody, pamiętaj o czasie, bowiem wygrywa drużyna, która poprawnie wykona wszystkie zadania i równocześnie najszybciej się z nimi upora. Jednak, aby móc przystąpić do realizacji zadań, uczestnicy muszą zdobyć cenne wskazówki związane z tym, co mają zrobić, a zdobycie ich wcale nie jest takie łatwe…
 
Na miejscu wydarzenia czeka morze wyjątkowych atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Najmłodsi będą mogli przeobrazić się w superbohaterów lub słodkie kotki, a następnie oddać się beztroskiej zabawie na dmuchanym zamku, stoisku LEGO, mini siłowni dla dzieci, czy też w kąciku plażowicza, gdzie pociechy będą mogły pobawić się piaskiem kinetycznym. Zabawę nadzorować będą profesjonalni animatorzy.
 
Organizatorzy wydarzenia nie zapomnieli również o młodzieży. Do ich dyspozycji zostanie oddane stanowisko Nintendo Wii oraz zostanie zorganizowany turniej gry w piłkarzyki. To nie koniec niespodzianek! W trakcie pikniku odbędą się liczne konkursy, a w nich do wygrania wartościowe nagrody.
 
Podczas wydarzenia będzie wydawany darmowy poczęstunek, czyli swojskie specjały, przygotowane przez mistrzów w swoim fachu.
komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz