Trwa rekrutacja na studia na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie

Zgodnie z Uchwałą Senatu AST nr 106/2016-2020 z dnia 9 stycznia 2020 roku wznowiona została rekrutacja na stacjonarne jednolite studia magisterskie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu, kierunek aktorstwo, specjalność: aktor teatru tańca.
image fot. materiały organizatora

Studia na Wydziale Teatru Tańca, a przede wszystkim zawód aktora teatru tańca, wymagają wszechstronności, twórczej wyobraźni przestrzenno-ruchowej, wysokiej sprawności fizycznej i świadomości ciała oraz dobrej kondycji. Ćwiczenia taneczne, ruchowe, kondycyjne i sprawnościowe stanowią 70% zajęć dydaktycznych w czasie studiów i obejmują nie tylko ciało w kontekście anatomicznym, lecz także w kontekście kulturowym i psychologicznym – ich celem jest kształtowanie instrumentu artystycznej ekspresji w oparciu o fundament cielesno-umysłowy.

 

Termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego: 04.05.2020
Termin rozpoczęcia rejestracji elektronicznej: 04.05.2020, godz. 00:00

 

Szczegółowe informacje dotyczące trybu i sposobu składania wymaganych dokumentów oraz wysokości opłaty za postępowanie związane z przyjęciem na studia dostępne są na stronie internetowej Uczelni.


AST WTT uruchamia także cykl konsultacji on-line dla kandydatów z zakresu wymowy i zadań aktorskich oraz tańca klasycznego i współczesnego.
Zainteresowani proszeni są o kontakt mejlowy (teatrwtt@ast.bytom.pl).

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz