10. Chorzowski Teatr Ogrodowy - koncert inauguracyjny

Koncert „10 sekretów Marilyn Monroe”  w wykonaniu Soni Bohosiewicz oraz big-band pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki zainaugurują 10. Chorzowski Teatr Ogrodowy.
image Sonia Bohosiewicz, fot. materiały prasowe organizatora

Sonia Bohosiewicz nie zamierza udawać Marilyn Monroe. Z fascynacji gwiazdą i miłości do śpiewania powstał jednak niezwykły koncert, recital, jakiego dotąd nie było. Sonia hipnotyzuje głosem, a jej występ to nie tylko okazja do przyjrzenia się biografii Monroe, ale i spotkanie dwóch wielkich osobowości. Uwodzicielska. Tajemnicza. Czarująca. Liryczna. Komediowa. Bohosiewicz czy Monroe? A przecież Sonia nie pojawi się na scenie sama... Big-band pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki zapewni niezapomnianą oprawę muzyczną, a Betty Q, artystka burleski – dodatkowe niespodzianki.

 

„10 sekretów Marilyn Monroe” podczas Chorzowskiego Teatru Ogrodowego będzie mieć swoją śląską premierę! W repertuarze koncertu znalazły się utwory Marilyn Monroe, a także piosenki z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” tj. „Diamonds are the girls best friend”, „I’ve got you under my skin” „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light”. Soni Bohosiewicz towarzyszy kilkunastoosobowy big-band pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki. Emocje specjalne zapewni Betty Q.


Sonia Bohosiewicz to jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz