Chorzowski Teatr Ogrodowy

Tej komedii z Agnieszką Radzikowską i Andrzejem Dopierałą prawie nigdzie nie da się zobaczyć. I dlatego Chorzowski Teatr Ogrodowy zaprasza poza sezonem: w ramach Metropolitalnej Nocy Teatrów 27 września, o godz. 17.30 pokaże tam „Diabelski młyn″ Teatru Bez Sceny z Katowic.
image fot. mat. prasowe organizatora

Podstarzały słomiany wdowiec sprowadza do domu zjawiskowo piękną dziewczynę. Wszystko rozpoczyna się banalnie, ale przeszłość bohaterów nie daje o sobie zapomnieć. Historia rozwija się w nieoczekiwanym kierunku. Diabelski młyn to zaproszenie do szaleńczej teatralnej jazdy na skrzyżowaniu komedii i tragikomedii, farsy i tragifarsy, dramatu i melodramatu. W tej komedii ludzkich słabości i śmieszności do samego końca nic nie będzie oczywiste.

Spektakl cieszy się ogromnym uznaniem publiczności i krytyków (nominacja do Złotej Maski 2012 za najlepszą rolę kobiecą dla Agnieszki Radzikowskiej). Ta pikantna i inteligentna, damsko-męska i
wolna od stereotypów komedia dostarcza rozrywki na najwyższym poziomie.

tekst: Eric Assous
przekład: Barbara Grzegorzewska
reżyseria, scenografia, opracowanie muzyczne: Andrzej Dopierała
na scenie: Agnieszka Radzikowska, Andrzej Dopierała
czas trwania: 1 godz. 20 min
wejściówki w cenie 25 zł można kupować w recepcji Sztygarki lub

w sieci ticketportal (tutaj)


Od godz. 19.00 do 22.00 atrakcja specjalna – nocne podziwianie okolicy z wieży szybowej: dla zwiedzających otwarte będzie wejście na taras widokowy szybu Prezydent (201 schodów).

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz