Chorzowski Teatr Ogrodowy poza sezonem: „Afera Mayerling”

8 maja w ramach Chorzowskiego Teatru Ogrodowego poza sezonem na scenie w sztygarkowym Magazynie Ciekłego Powietrza po raz pierwszy w Chorzowie pojawi się Studio Accantus z muzycznym spektaklem „Afera Mayerling”.
image

„Afera Mayerling” to teatralno-muzyczny spektakl stworzony na podstawie austriackiego musicalu Franka Wildhorna „Rudolf: Afera Mayerling”. To pełna emocji rozśpiewana opowieść o ludzkich namiętnościach. Przeplatają się tam ze sobą miłość i nienawiść, radość i smutek, nadzieja i zwątpienie, a bohaterów motywuje do działania chęć naprawy świata, ale też polityczne i osobiste ambicje. Na koncert przygotowany przez Studio Accantus składa się kilkanaście piosenek z musicalu. Każda z nich dostarczy widzom niezapomnianych doznań i przeżyć – wzruszy lub rozśmieszy do łez, wzbudzi strach albo sprowokuje do przemyśleń. „Afera Mayerling” to również charyzmatyczni wokaliści: piękne głosy i wielkie talenty Studia Accantus podbijają serca słuchaczy w różnym wieku.

muzyka: Frank Wildhorn

oryginalne teksty: Jack Murphy, Nan Knighton
wykonawcy: Sylwia Banasik, Zuzanna Gierczycka, Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska, Sylwia Przetak, Michał Węgrzyński, Adrian Wiśniewski

głosu udzielił: Jacek Bończyk
reżyseria i kierownictwo muzyczne: Bartłomiej Kozielski

współpraca reżyserska: Adrian Wiśniewski
polskie teksty piosenek i kierownictwo produkcji: Dorota Kozielska
scenariusz: Dorota Kozielska, Bartłomiej Kozielski, Adrian Wiśniewski

 

 

Wejściówki na godz. 18.00 rozeszły się w mgnieniu oka jeszcze przed rozesłaniem informacji do części mediów, organizowany jest drugi spektakl o godz. 20.30. Po spektaklach przewidziane są spotkania z fanami. Bilety w cenie 40 zł (młodzież 30 zł) można rezerwować i kupować na trzy sposoby:

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz