Twórcze maluszki (od października 2015)

W ramach działalności nowego Kumulatora Artystycznego w Chorzowie zostaną otwarte zajęcia dla dzieci młodszych.
image

Wieloletnie doświadczenia w twórczej pracy z dorosłymi i dziećmi w ramach różnych zajęć przekształciły się w nowy pomysł, który ma za zadanie rozbudzać nawet w małych dzieciach pasję, zainteresowania i talenty. Od września Luna-Art uruchamia twórcze zajęcia, na które zaprasza dzieci w wieku 4–6 lat.

 

Chcemy, żeby nasi uczestnicy mieli szeroki wachlarz twórczego rozwoju, więc nasze spotkania będą się składać z zajęć tanecznych, plastycznych i teatralnych. A wszystko według autorskiego pomysłu oraz scenariusza i dopasowane do wieku dzieci. Dużą rolę w kreowaniu wyobraźni naszych dzieci będą grały klasyczne baśnie, bajki i wiersze. Trzy razy w sezonie urządzimy pokazy, żeby rodzice mogli zobaczyć, jak dzieci pracują i czego się nauczyły. W czasie kiedy dzieci będą tworzyć, rodzice będą mogli odpocząć w naszym kąciku – poczekalni. W przyszłości będzie można napić się tam kawy, skorzystać z naszej biblioteczki albo wifi.

 

Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki, od (prawdopodobnie) godz. 16.00 i będą trwały 60 minut. W zależności od ilości i wieku zgłoszonych dzieci jest możliwość stworzenia dwóch grup.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz