Zimowe warsztaty wokalne w Starochorzowskim Dom Kultury

image
Zimowe warsztaty wokalne w Starochorzowskim Dom Kultury, które poprowadzi Hanna Stach odbędą się od 20 do 24 listopada w godz. od 11.30 do 16.00.

Prowadząca warsztaty - Hanna Stach jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej ze specjalizacją „wokal”. Artystka obdarzona pięknym głosem o charakterystycznej barwie.

 

Organizatorzy zapraszają na pięć rozbrzmiewających muzyką i śpiewem spotkań, zakończonych wspólnym koncertem w wykonaniu uczestników warsztatów. Zajęcia będą odbywać się w kameralnej 12-osobowej grupie będą prowadzone indywidualnie i zbiorowo.

 

Celem warsztatów jest: doskonalenie techniki emisji głosu (ćwiczenia oddechowe i głosowe), praca nad interpretacją piosenki pod względem tekstowym i muzycznym, praca nad tekstem w języku polskim i angielskim, praca z mikrofonem, praca na scenie i ruch sceniczny, praktyczna wiedza, doświadczenie muzyczne i sceniczne przekazane w przystępny sposób, praca w grupie: ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne i wokalne, zajęcia indywidualne: praca z każdym z uczestników nad wybranymi wcześniej utworami z podkładem muzycznym.

 

Cena warsztatów: 250 zł (50 zł za każdy dzień).

 

Formularz zgłoszenia dostępny jest w załączniku.Facebook

miejsca kultury