Drzwi otwarte Teatu Rozrywki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru chorzowska scena otwiera swoje podwoje.
image fot. materiały organizatora

Zapraszamy na fragment próby do premierowego spektaklu Cabaret, reżyserowanego przez Jacka Bończyka. Będą Państwo mogli podglądnąć, jak pracuje zespół artystyczny tuż przed próbami generalnymi, poczuć atmosferę twórczą i zanurzyć się w świecie wyobraźni. To cenne doświadczenie można skonfrontować z realizacją popremierową spektaklu. Na pewno będą Państwo mile zaskoczeni!
Kolejną, nie lada atrakcją będzie stworzenie roli teatralnej na Państwa oczach – od prezentacji aktora, przez charakteryzację, działania z rekwizytem i w dekoracji, do odegrania teatralnej postaci. Odkryjemy sekrety niezwykłych przemian, które możliwe są tylko w teatrze.
Zostanie również specjalnie dla Państwa przygotowana scenografia, w której będą Państwo mogli zrobić sobie zdjęcia – oczywiście w kostiumach i charakteryzacji!

Zapraszamy do zabawy i wspólnego świętowania w Teatrze Rozrywki!

 

Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru połączone są z akcją Dotknij Teatru, w ramach której można skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej na wszystkie wydarzenia w okresie od 27 marca do 7 kwietnia 2019 r.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz