Fest Festival

Na festiwalowej mapie Polski powstał nowy, obowiązkowy punkt dla wszystkich fanów muzycznego szaleństwa. 23 i 24 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie wystąpią m.in. Wu-Tang Clan, Róisín Murphy, Disclosure, Alan Walker i wielu innych.
image

W sierpniu tego roku na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie odbędzie się pierwsza edycja Fest Festivalu. Powstanie prawdziwe festiwalowe miasteczko, w którym goście będą mogli bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi, nie opuszczając terenu festiwalu.

 

Chcemy pokazać, że festiwal muzyczny to więcej niż sceny i artyści. To czas, kiedy przenosimy się do innego świata i uciekamy od naszych codziennych zajęć, żeby cieszyć się chwilą i przebywaniem z fantastycznymi ludźmi.

 

Na uczestników będzie czekało kilka różnorodnych scen, gdzie zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu czy muzyki elektronicznej. W Parku Śląskim, czyli jednym z największych miejskich parków w Europie, powstanie specjalna infrastruktura festiwalowa – pole namiotowe wraz ze wszystkimi najważniejszymi udogodnieniami. Na tym ogromnym, zielonym terenie każdy z festiwalowiczów z pewnością znajdzie miejsce dla siebie. Obok muzycznych scen staną przestrzenie artystyczno-warsztatowe, atrakcje sportowe, a także pojawią się aktywności związane z teatrem czy sztukami wizualnymi. Podczas festiwalu obecni będą przedstawiciele agencji pozarządowych oraz ważnych projektów społecznych.

 

Szczegółowy program dostępny na stronie wydarzenia.

 

 

 

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz