Full Moon Art Fest

Full Moon Art Fest to nowe wydarzenie na artystycznej mapie Śląska. Tematem przewodnim festiwalu jest pełnia Księżyca, zjawisko, które od wieków inspiruje oraz pobudza wyobraźnię. Full Moon Art to duża dawka muzyki elektronicznej oraz intrygująca część warsztatowo-artystyczna inspirowana prastarymi obrzędami i wierzeniami.

 

Między dekoracjami z ludowymi motywami, a baśniowym oświetleniem UV, zapraszamy na wystawę sztuki, tematyczne warsztaty, odczyt baśni i legend, pokaz fireshow oraz na DJ sety i koncerty. Zaprezentujemy artystów wykonujących muzykę elektroniczną z elementami rytualnych i etnicznych dźwięków. To wszystko w legendarnej i kultowej Leśniczówce w sercu Parku Śląskiego! Miejsce otoczone lasem i naturą zapewni uczestnikom niepowtarzalną atmosferę w charakterze wydarzenia. Zapraszamy!

 

Wydarzenie podzielone na dwie części – bezpłatną część dzienną od godz. 16.00 do 21.00 obejmującą wernisaż wystawy, pokazy, warsztaty, koncerty, sety didżejskie oraz płatną część wieczorną od 21.00 do 5.00 z koncertami i setami didżejskimi.


Bilety w przedsprzedaży dostępne na portalu GoOut. Cena biletów w przedsprzedaży 30 zł, w dniu imprezy 40 zł.

 

Więcej na stronie FB wydarzenia.

 

organizatorzy: Fundacja „Wielki Człowiek”, Zwyrolix SQUAD, Fundacja Leśna Muza, Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe

 

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz