Domowe Granie w Cieszynie

Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” zaprasza na kolejne koncerty online z cyklu „Domowe Granie”. Ta ciekawa propozycja, przybliżająca twórczość lokalnych artystów, cieszy się w internecie coraz większym zainteresowaniem.
image fot. materiały organizatora

Koncerty odbywają się w piątki o godz. 19.00 na profilu COK „Dom Narodowy”. Już dzisiaj, tj. 8 maja ze swojego domu zagra Misiasty, czyli Wojciech Misiuga – wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista i autor tekstów. W roku 2012 wyjechał na Islandię, gdzie nagrał płytę „Freedom”. W kwietniu 2018 roku wrócił do Polski, aby zaprezentować utwory rodzimej publiczności. Od tego czasu, wraz z zespołem, zagrał kilkadziesiąt koncertów w kraju i za granicą. Teraz pojawi się na „domowej” scenie COK-u.

 

Pierwsze koncerty Kasi i Błażeja, Krzysztofa Gawlasa, Michała Kasztury i duetu YOY miały bardzo dobre zasięgi. To utwierdza nas w słuszności podjętej decyzji o organizacji tej formy kultury. Myślę, że kolejne nasze propozycje również przypadną do gustu odbiorcom – mówi Adam Cieślar, dyrektor COK „Dom Narodowy”.

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz