Pojedynek Rocka W Cieszynie – finał

Finał 3. Pojedynku Rocka odbędzie się 9 kwietnia o godz. 20.00 w Klub Studenckim Panopticum w Cieszynie. Po dwóch dniach eliminacji do udziału w ścisłym finale zakwalifikowały się zespoły Fankatak, Performance i Dust.
image

Pojedynek Rocka jest ściśle związany z innym wydarzeniem organizowanym na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, mianowicie Cieszyńską Wampiriadą, która odbędzie się 7 kwietnia 2014 o godz. 9.00 w sali konferencyjnej WEiNoE UŚ. Jak co roku Panopticum zachęca do oddawania krwi, a wszystkich niezdecydowanych mobilizuje zniżkami przy wejściu na finał Pojedynku Rocka. Każdy kto odda krew, ma zagwarantowane wejście na imprezę za symboliczną złotówkę. Oprócz tego cennik prezentuje się następująco:

  • do godziny 21.00 – studenci z ważną legitymacją 3 zł, reszta 6 zł
  • po godzinie 21.00 – studenci 5 zł, reszta 10 zł


Przypomnijmy Pojedynek Rocka to cykliczny konkurs muzyczny organizowany przez studentów w ramach honorowej akcji krwiodawstwa Cieszyńska Wampiriada. Do udziału w Pojedynku Rocka zgłosiło się 78 zespołów wykonujących szeroko pojętą muzykę rockową. Na podstawie materiałów audio lub wideo i formularzy zgłoszeń komisja złożona z organizatorów imprezy wybrała osiem kapel, które zostały podzielone na dwa dni eliminacji. Zwycięzcy każdego dnia eliminacji, oraz jeden zespół wybrany dodatkowo przez głosowanie internautów zmierzą się w ścisłym finale 3. Pojedynku Rocka.

Nagrody trzeciej edycji Pojedynku Rocka to:

  • I miejsce – 20 godzin w Bielskim studiu muzycznym Heavens Sound Marcin Pieklo
  • II miejsce – nagranie teledysku dzięki cieszyńskiemu Rude Cat Studio


Poza koncertami konkursowymi wystąpi również gość specjalny, zespół Roots Rockets.

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz