Piątek z odzysku

Pokaz kulinarny, warsztaty budowania instrumentów muzycznych z materiałów z odzysku i koncert zespołu Recycling Band towarzyszyć będą otwarciu nowej wystawy w Zamku Cieszyn.
image Recycling Band, fot. materiały organizatora

Tegoroczna edycja cyklicznego wydarzenia, organizowanego przez Zamek Cieszyn pod hasłem: „Dizajn w przestrzeni publicznej”, jest poświęcona problemowi odpadów. Stąd tytułowe pytanie: mamy problem? Będzie ono towarzyszyło wystawie, konferencji oraz spotkaniom. Wystawę otwarta zostanie 11 sierpnia (będzie prezentowana do 22 października).

 

Na otwarciu zagra zespół Recycling Band, grający na własnoręcznie zrobionych instrumentach z materiałów z odpadów. Muzycy poprowadzą także warsztaty budowania instrumentów z recyclingu.


10 października odbędzie się konferencja „Dizajn w przestrzeni publicznej. Mamy problem?” poświęcona ekonomii cyrkularnej, gospodarce odpadami i pomysłom na ograniczenie ilości śmieci.

 

11 sierpnia 2017 

Piątek z odzysku


godz. 17.00 kuchnia zero waste (zero odpadów) – pokaz kulinarny połączony z degustacją / Dorota i Aleksander Wojtasikowie, Mandala Centrum


godz. 17.00 budujemy instrumenty muzyczne z materiałów z odzysku – warsztaty rodzinne z Recycling Band
(obowiązują zgłoszenia: ltrojan@zamekcieszyn.pl, tel. +48 33 851 08 21 wew. 30)


godz. 18.00 otwarcie wystawy: Dizajn w przestrzeni publicznej. Mamy problem?


godz. 19.00 koncert zespołu Recycling Band

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz