Scena Cieszyńskiego Ośrodka Kultury w Browarze

Scena COK  powraca, tym razem w przestrzeniach Browaru Zamkowego Cieszyn. Organizatorzy przygotowali: koncerty, spektakle teatralne, kabarety oraz imprezy klubowe z dj-ami.
image

program:

 

18 listopada, godz. 20.00, bilety:  45 zł*

Czesław Śpiewa Solo Act / Nona

 

Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 10 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie się dało. Zgodnie z zamysłem artysty, muzyczna wędrówka po antypodach kraju utrzymuje balans pomiędzy telewizyjną popularnością Czesława Mozila a jego artystyczną działalnością. Projekt okazał się dużym sukcesem. Zabawna konferansjerka, nietuzinkowe żarty i intymny klimat małych knajpek i domów kultury stwarzają artyście unikalną możliwość szczególnego kontaktu z wielopokoleniową publicznością. Repertuar występów Solo Act zawiera największe przeboje z płyty „Debiut” i „POP” oraz kompozycje z najnowszego albumu „Czesław Śpiewa Miłosza”.  Solowe występy Czesława Mozila to także pokaz mistrzowskiej gry na fortepianie i akordeonie.

 

Nona to młody zespół ze Śląska Cieszyńskiego. Niedawno wydali – dzięki ofiarności fanów – swoją pierwszą EP-kę zatytułowaną „W głąb”.

„Tworzymy polską muzykę, łącząc brzmienia akustyczne z avant-popowymi. Chcemy uzyskiwać przestrzeń dźwięku, w której każdy odnajdzie trochę ciepła.”

 

24 listopada, godz. 20.00, bilety: 50 zł*

Lunatyp / „Ość w Gardle

 

Ość w gardle” – jednoaktowa komedia dla dorosłych, w której zdrada jest tylko początkiem dalszych zabawnych perypetii.

reżyseria i scenariusz: Katarzyny Bonev

aktorzy: Małgorzata Pikus, Anna Glanowska, Grzegorz Widera, Marcin Kaleta

 

Lunatyp – zespół pochodzący z Cieszyna, gra muzykę w klimatach piosenki aktorskiej, poezji śpiewanej i jazzu. Osiągnięcia: główna nagroda na Festiwalu Sfart AD 2016, wyróżnienie na Festiwalu Danielka AD 2017, laureaci Festiwalu im. Kazimierza Grześkowiaka w Chorzowie w konkursie na piosenkę premierową AD 2017. Grupa grała koncerty w najróżniejszych miejscach m.in. na dachu, w piwnicy czy w tramwaju.

 

25 listopada, godz. 20.00, bilety: 25 zł*

Andrzejki w Browarze: Chwytak live show /  DJ Drive

 

Chwytak – jeden z najpopularniejszych youtuberów, w prześmiewczy sposób parodiuje znane przeboje. Te najlepsze – zaśpiewa w cieszyńskim Browarze.

 

Po koncercie odbędzie się impreza taneczna. Klubową klasykę – z płyt winylowych – miksuje DJ Drive.

 

02 grudnia, godz. 20.00, bilety: 20 zł*

Stand up Show: COK dla dorosłych: Jacek Noch, Marcin Zbigniew Wojciech

 

Jacek Noch –  legenda parental advisory. Życie Jacka jest bardzo smutne, a inni się z tego śmieją. Jednak Jackowi to pasuje.

 

Marcin Zbigniew Wojciech – człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat. Jest członkiem grupy Poliż Stand-up, Stand-up Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (Polsat).

 

*cena biletu zawiera degustację 1 piwa i poczęstunek

uwaga: wstęp na wszystkie imprezy dla osób pełnoletnich

powiązane miejsca kultury:

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz