62. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski eliminacje w Częstochowie

Okręgowe eliminacje do 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędą się w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie.
image

16 marca, godz. 10.00 - I etap przesłuchań konkursowych, dla uczestników z Częstochowy i powiatu częstochowskiego, we wszystkich kategoriach artystycznych (recytacja, „wywiedzione ze słowa"', poezja śpiewana, monodram). Karty zgłoszenia prosimy dostarczyć do Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, ul. Ogińskiego 13a, tel. 34-366-59-65, fax. 34-324-94-81, do dnia 13 marca br. Wypełnioną czytelnie kartę zgłoszenia można również przesłać mailem na adres teatr@rok.czestochowa.pl.

 

30 marca, godz. 10.00 - II etap przesłuchań konkursowych, dla uczestników z regionu (powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski, zawierciański), również we wszystkich kategoriach artystycznych.

Na karty zgłoszenia oczekujemy do dnia 24 marca.

 

W każdym z w/w terminów eliminacji, po przesłuchaniach konkursowych, odbędą się krótkie warsztaty i konsultacje dla uczestników i ich opiekunów. Organizatorzy proszą szkoły ponadgimnazjalne, domy i ośrodki kultury w regionie- organizatorów etapów szkolnych, środowiskowych, gminnych i powiatowych o wytypowanie maksymalnie 8 uczestników ze wszystkich kategorii konkursowych do udziału w poszczególnych eliminacjach realizowanych przez nasz Ośrodek.

 

Organizatorem eliminacji wojewódzkich 62. OKR jest Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej.

 

Szczegóły na stronie organizatora: www.tkt.art.pl.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz